Mamy sukces!

Bardzo miło nam poinformować, że uczennica klasy ósmej Marta Krzywy, zajęła II miejsce w kategorii szkół podstawowych na szczeblu regionalnym w konkursie na najlepszy plakat promujący naukę zawodu w rzemiośle. Konkurs przeprowadzono w ramach programu Polski Inkubator Rzemiosła ogłoszonego przez Narodowy Instytut Wolności. Organizatorem rywalizacji była Opolska Izba Rzemieślnicza. Zadanie polegało na wykonaniu dowolną techniką plakatu promującego szkolnictwo branżowe i techniczne jako szkolnictwo pozytywnego wyboru.

W dniu 21 grudnia Marta odebrała w Izbie Rzemieślniczej nagrodę w postaci słuchawek bezprzewodowych oraz pamiątkowego dyplomu. Opiekunem merytorycznym konkursu był pan Rafał Jasiński.

Marcie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Rafał Jasiński