Darmowe Warsztaty Szkoła z Gigantami Online

Zapraszam do udziału w darmowej akcji webinarów poświęconych programowaniu oraz matematyce, organizowanych w całej Polsce przez szkołę „Giganci Programowania”.„Szkoła z Gigantami” to cykl webinarów na kanale YouTube, prowadzony przez najlepszych trenerów programowania i matematyki.

Akcja startuje 10 maja i potrwa do 21 maja.

W ramach „Szkoły z Gigantami” uczestnicy mogą wziąć udział w czterech tematycznych webinarach. „Programowanie w czterech wymiarach gamingu” – to cykl bezpłatnych webinarów z programowania na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, prowadzonych przez najlepszych trenerów, w dwóch grupach wiekowych: 12 lat (i młodsi) oraz 13 lat (i starsi).

Dla młodszej grupy wiekowej przygotowaliśmy cztery spotkania tematyczne z zakresu różnych typów rozgrywek: klasycznej rywalizacji, tower defence, tanks oraz battle royal, a wszystko to osadzone będzie w środowisku Scratch.

Starsza grupa stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, JS.

Nowość! Matematyczni Giganci – próbny test ósmoklasisty.

W trakcie webinarów uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej z zakresu szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej, w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne ósmoklasisty i maturzysty, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki.

Aby wziąć udział w zajęciach, każdy uczeń powinien indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.szkolazgigantami.pl

Więcej informacji na stronie:
Szkoła z Gigantami
Koduj z Gigantami

A. Dziubałtowska