Quiz Kopalnia Eko-wiedzy dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego i śląskiego

Quiz był podsumowaniem projektu edukacyjnego zorganizowanego przez Fundację GÓRAŻDŻE – Aktywni w rejonie. W ramach którego przygotowana została wirtualna wersja ścieżki przyrodniczo – dydaktycznej po Kopalni Wapienia ”Górażdże”, gdzie żyje prawie 45 gatunków ptaków oraz płazy, gady i wiele unikatowych gatunków roślin. Zadaniem uczniów było odbycie wirtualnego spaceru po Kopalni Wapienia „Górażdże” a następnie przystąpienie do internetowego Quizu „Kopalnia EKO-wiedzy” ( 23 listopada 2020 r.) w którym należało odpowiedzieć na pytania dotyczące bioróżnorodności Kopalni Wapienia „Górażdże”.
W projekcie wzięło udział 16 uczniów naszej szkoły:
Klasa IV:
Milena Kind
Klasa V:
Milena Ksienżyk
Mateusz Misiak
Klasa VI
Marta Krzywy
Michał Szenawa,
Marcel Kania,
Kamil Chudala
Agnieszka Piechaczyk
Klasa VII
Bartosz Szajnowski
Sławomir Krawczyk
Tobiasz Dobis
Kamil Ochota
Daria Kwinta
Mateusz Mazur
Sylwia Dobrowolska
Jan Milek

Pierwsze 10 osób otrzymało atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wśród tej dziesiątki znaleźli się uczniowie:
Michał Szenawa – uczeń klasy VI
Milena Kind – uczennica klasy IV.

Serdecznie gratulujemy!!!

Wyniki konkursu dostępne są pod linkiem: WYNIKI

Kasia K.

Leave a comment