Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Pomimo panującej pandemii i nauczania zdalnego uczniowie naszej szkoły dzielnie reprezentowali nas w licznych konkursach przedmiotowych, odbywających się na etapie miejsko-gminnym.

Zmagania rozpoczęły się od języka polskiego i swoje umiejętności w tej dziedzinie zaprezentowali: Karolina Hryniów i Dominik Golec. Z królową nauk, czyli matematyką, zmierzyli się Michał Ulasz i Dominik Golec. Do konkursu historycznego zakwalifikowała się Karolina Hryniów, a geografia jest mocną stroną Angeliki Hajsz, Nadii Ślęzak i Karoliny Hryniów. Swoimi zdolnościami językowymi mogli się pochwalić: Justyna Lazik, Dominik Golec, Sylwia Dobrowolska, Francesco Rylko /język angielski/ i Maja Kandziora /język niemiecki/. W konkursie biologicznym wziął udział Dominik Golec, a w fizycznym Michał Ulasz.

Od wielu lat nasi uczniowie reprezentują nas, z licznymi sukcesami w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej ŻAK. W tym roku byli to: Marta Krzywy i Michał Szenawa  /Michał zakwalifikował się do etapu rejonowego/.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy, jesteśmy z Was dumni!!!

Iwona C.

Leave a comment