Dzień Kropki

Dzień Kropki to popularne święto kreatywności, odwagi i wiary we własne możliwości, które obchodzimy 15 września. Tego dnia uczniowie i nauczyciele naszej szkoły brali udział w ciekawych zabawach i zadaniach, które pomagały dzieciom w odkrywaniu ich talentów, poznawaniu swoich mocnych stron, pobudzały wyobraźnię i zachęcały do wspólnej zabawy. Efektem pracy były wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki malowane na długich arkuszach papieru, które zawisły na szkolnych korytarzach.

Obchody Dnia Kropki to odpowiedni czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo przecież w każdym z nich drzemie jakaś moc… W tym dniu można było również zrobić sobie niepowtarzalne zdjęcie w wyjątkowej fotobudce… Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Kazimierz Janczak