Rocznica odzyskania niepodległości

Rocznica odzyskania niepodległości W tym roku z okazji 105.urodzin Ojczyzny zorganizowaliśmy „Koncert dla Niepodległej”. Chór przypomniał pieśni patriotyczne z XIX i XX wieku, które śpiewano w polskich domach, a także podczas ważnych wydarzeń dziejowych. Rozpoczęliśmy od „Bogurodzicy”, była też „Piechota”, „Pierwsza Brygada”, „Białe róże”, „Pałacyk Michla” i wiele innych, a na zakończenie wspólne wykonanie piosenki „Kocham wolność” Chłopców z Placu Broni. To było niezwykłe wydarzenie, bo wszyscy przypomnieliśmy sobie, jakimi jesteśmy szczęściarzami, żyjąc w wolnym kraju, no i mogliśmy podziwiać niesamowite talenty naszych uczniów. Gościem specjalnym podczas koncertu był pan burmistrz Krzysztof Cebula.
Zapraszamy do galerii.

Podczas apelu wykorzystano głośnik bluetooth zakupiony w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.
#LaboratoriaPrzyszłości
#LaboratoriaPrzyszlosci

Iwona Ciszewska